HABERLER

İzmir Klima Montajı

İzmir Klima Montajı
  • Tarih: 25 - Nisan - 2019

Bir klimanın montajı sadece görsel olarak değil, sağlığınız ve klimanızı uzun süre kullanabilmeniz açısından da büyük önem taşır.

Klima iç ünitenizin hava çıkışının direk insanlara vurması kas tutulması, nezle veya üst solunum enfeksiyonuna yol açabilir. Hatalı yapılan klima montajı ise performans kaybı gösterdiği gibi cihazınızın ömrünü de kısaltacaktır.

Başlıca dikkat edilmesi gereken hatalar ise; dış üniteyi hava almaya bir yere monte edilmesi, tesisat borusu kırık ve çatlakları gibi sık karşılaşılan hatalardır. Klima montajı için eğitimli ve deneyimli yetkili ekibimizden öneri alabilirsiniz. Klimanız montajını mutlaka uzman bir servise yaptırınız.

Unutmayın Hatalı Montaj Klimanın Ömrünü Azaltır, Verimini Düşürür!

Montaj Yeri Seçim Kriterleri:
İzmir Klima Montaj Servisleri, montaj işlemini gerçekleştirirken drenaj tesisatının nereye gideceğine dikkat etmelidir.
İzmir Klima Montaj Yetkili Servislerinde montajı yapılan ürünler, müşterileri rahatsız etmeyecek şekilde ve maksimum ısıtma ve soğutma sağlayacak kadar olabildiğince yüksek bir noktaya montajlanır.
İzmir Klima Montaj Servislerinde klimalar montajlanırken modelin teknik özelikleri esas alınmaktadır. Bunun içi ise teknik dokümanlara danışılmaktadır.
İzmir Klima Montaj  yapılırken klimanın yanıcı gazlardan uzak monte edilmesine dikkat edilmelidir.